אודות

מנכ”ל  Manage-med ורד זילברברג, עם נסיון של כ- 10 שנים בשיווק ופיתוח עסקי ברפואה, לרבות הובלת מספר יזמויות בעולם הרפואה להצלחה. כיום, שותפה ומנהלת גם בחברת רפואה בינלאומית, המובילה מהלכים בזירת תיירות רפואית בשווקי רפואה בעולם.

עם ידע מתמחה וייחודי בשיווק רפואי או ‘שיווק כירורגי’  בנתה והובילה את ה-Group Practice  הגדול והמוביל בישראל “אסיא מדיקל” (לשעבר “המרכז לכירורגיה”), הקבוצה הכירורגית המובילה בבית החולים אסותא, שהינה מודל על בסיסו קמות בשנים האחרונות קבוצות רבות בישראל במודלים של Group Practice  מסוגים שונים.

בשנים האחרונות מלווה עשרות רופאים וגופים רפואיים מובילים לקידום עסקי ומסחרי ושותפה בתהליכים רבים של בניית והובלת רופאים פרטיים וקבוצות רופאים לקידום פעילותם בנישה בה הם פועלים.

בתווך נמצא מי שמלווה את המטופל ואת הרופא ומעניק להם את כל השירותים הדרושים להם לשקט הנפשי האמיתי ולעיסוק אמיתי כל אחד במשימה לה הוא נדרש:

הרופא– להתפנות ולספק שירותים רפואיים מיטביים.

המטופל- לא לעסוק בשום היבט בירוקרטי – רק להחלים.

עוד עליי ב Linkedin

ליצירת קשר מיידי עם ורד זילברברג ניתן למלא את הפרטים בטופס או לשלוח מייל ל:

לצד העיסוק רב השנים בעולמות של רפואה מערבית קונבנציונאלית, ורד מגיעה מעולמות של טיפול (m.a בפסיכודרמה) הייתה שותפה ומנהלת בכמה מהגופים המובילים בזירת  הרפואה המשלימה (ממייסדי ומקימי “ברושים”- ביה”ס לרפואה משלימה באונ’ ת”א) ומנהלת השיווק של מכללת מדיסין.

לצד נסיון מקצועי רחב בעולמות של שיווק כירורגי, ורד מביאה תפיסה ייחודית ערכית ובלתי מתפשרת, לפיה רפואה נכונה ואמיתית-  ודאי בעולמות של כירורגיה שהיא המקום הנוקשה ביותר של רפואה- הינה תפיסה טיפולית שלמה, המשלבת ראייה כוללת של המטופל וצרכיו, לצד המטפל הנכון שיעמוד לצידו לאורך כל הדרך.