אודות ManageMed

ManageMed מתמחה בליווי ייצוג וניהול בעולמות של רפואה ובריאות לרופאים ולמטופלים.

עם נסיון וידע מתמחה של כעשור בנישת הבריאות בישראל, ניהול עשרות אלפי תיקים רפואיים של מטופלים וליווים בכל מהלכי הרפואה הפרטית ו ובד בבד ניהול וייצוג עשרות מרפאות ורופאים מובילים בארץ בתחומי הרפואה השונים.

ManageMed לרופאים ולקבוצות רופאיםפיתוח עסקי ושיווקי לרופאים יחידים, group practice ומרכזים רפואיים.

שירותים בלעדיים להגדלת מכירות רפואיות וניהול מסחרי מתקדם. עם ידע מתמחה והנסיון העשיר ביותר בארץ בבניית מותגים רפואיים מצליחים בישראל ובאירופה, והובלת כמה מהגופים המצליחים בארץ ברפואה הפרטית.

Managemed לארגונים ולועדי עובדים – מנהלת עבור ארגונים וחברות במשק הישראלי מערך שירותי פרמיום רפואיים, כחלק ממהלך כולל להגדלת המחוייבות הארגונית של העובדים והגדלת תפוקות העובד. ומערך שלם של הטבות עבור ולמען העובד בעולמות של רפואה ובריאות.

ManageMed למטופלים פרטיים ייצוג, ליווי וניהול כולל של תיק רפואה לפני ניתוח או פעולה רפואית אקוטית. מלווה יד ביד מטופלים בכל נבכי הרפואה הפרטית, לרבות מהלכי ביטוח וייעוץ טרום ביטוחי וניהול מהלכי תיאום וקיצור תורים.


אני מאמין שלנו :

ManageMed בצומת המפגש בין המטופל שזקוק לטיפול רפואי לבין הגורם המטפל ניתן חשוב והכרחי לייצר רפואה מקצועית, אישית ובטוחה.

צוות ManageMed כולל מערך יועצים מקצועי לניהול תיקים של רופאים ומטופלים ומנוסה מאוד בכל האספקטים הקשורים במגוון הרחב של עולמות רפואה בריאות וביטוח רפואי.

כלי העבודה שלנו הם כלים רגישים מאוד, המשלבים אתיקה רפואית עם ערכי שירות גבוהים מאוד. תוך הקפדה יתרה על הקו הדק העובר בין רפואה ומסחר או רפואה ושרלטנות עם כל הגורמים עמם אנו נמצאים בהתקשרות. אנו עובדים בהקפדה יתרה על כללי אתיקה רפואית משולבת עם כללי אתיקה מקצועית ברפואה מתוך אמונה שלמה שמותג רפואי נכון בנוי על תפיסה שלמה של צרכי המטופל וערכי מקצועיות ברפואה מעל לכל.