אודות ManageMed- ההנהלה

“ManageMed הוקמה מנסיון אישי כואב מאוד. היכרות עמוקה שלי, ולאחר מכן של עשרות אלפי המטופלים שליווינו עם הצומת הכל כך קשה בין בריאות לחולי, בו מטופל ובני משפחתו מוצאים עצמם חסרי אונים. לא רק לנוכח המחלה. חסרי אונים למול המערכת, מול הרופא, מול חברת הביטוח או הגורם המשלם. ובאה לתת מענה בכל האסקפטים של הליווי בעת חולי כדי שהמטופל יתרכז בהלבריא. את כל השאר נעשה אנחנו- איתו, לצידו ועבורו”.

מנכ”ל  ManageMed ורד זילברברג, עם נסיון של כ- 10 שנים בשיווק ופיתוח עסקי ברפואה, לרבות הובלת מספר יזמויות בעולם הרפואה להצלחה. כיום, שותפה ומנהלת גם בחברת רפואה גולבלית עולמית   GCMed- Global care medical– המובילה מהלכים בזירת  תיירות רפואית בשווקי רפואה בעולם.

עם ידע מתמחה  וייחודי בשיווק רפואי או ‘שיווק כירורגי’, בנתה והובילה את ה-Group practice  הגדול והמוביל בישראל אסיא מדיקל (לשעבר המרכז לכירורגיה), הקבוצה הכירורגית המובילה בביה”ח אסותא שהינה מודל על בסיסו קמות בשנים האחרונות קבוצות רבות בישראל.

בשנים האחרונות מלווה עשרות רופאים וגופים רפואיים מובילים לקידום עסקי ומסחרי ושותפה בתהליכים רבים של בניית והובלת רופאים פרטיים וקבוצות רופאים לקידום פעילותם בנישה בה הם פועלים, ליווי אספקטים שונים של כל ארגון או כל רופא בדרך שלו לצמיחה מסחרית.

לצד העיסוק רב השנים בעולמות של רפואה מערבית קונבנציונאלית, ורד מגיעה מעולמות של טיפול (m.a בפסיכודרמה וטיפול); הייתה שותפה ומנהלת בכמה מהגופים המובילים בזירת  הרפואה המשלימה (ממייסדי ומקימי “ברושים” ביה”ס לרפואה משלימה באוניברסיטת ת”א) ומנהלת השיווק של מכללת מדיסין.

לצד נסיון מקצועי רחב בעולמות של שיווק כירורגי ברפואה המערבית, ורד מביאה תפיסה ערכית ייחודית ובלתי מתפשרת, לפיה רפואה נכונה ומקצועית הינה תפיסה טיפולית שלמה המשלבת ראייה כוללת של המטופל, צרכיו, לצד המטפל הנכון שיעמוד לצידו לאורך המסע הטיפולי העומד לפניו.